For a cake sold by a stall, it costs 3 or 4 yuan. For a cake with meat, vegetables and eggs, it costs 7 or 8 yuan. It's better to buy a box of semi-finished hand grasping cakes for only 10 yuan. Eat as you like.

Step1:It's very convenient for the supermarket to buy semi-finished products.

Step2:Cut your favorite vegetables, ham, scallio

Step3:Fry the eggs firs

Step4:Fry everything els

Step5:Less oil. Pancakes. They'll be ready soon

Step6:It's more fragrant with Scallio

Step7:Then put on all kinds of materials you like. Fry them a little and brush them with chili sauce. O
Cooking tips:Make sure the fire is low, or the cake will easily get rusty; put less oil, or it will be greasy. You can add whatever you like. Lettuce, chicken fillet, loin and other delicious dishes have skills.